İstanbul Nakliyat

İstanbul Bilecik Nakliyat Firması (İstanbul’dan Bilecik’e Nakliye Ve Ambar Desteği)

İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT

firması olarak İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT ,İstanbul Bilecik Nakliye,İstanbul Bilecik Ambar’ı,İstanbul Bilecik Arası Komple Yük Taşımacılığı ile Bilecik‘e giden yada Bilecik’ten gelen nakliye ve Ambar yüklerinizi talebiniz doğrultusunda uygun fiyatlara taşımaktayız.

İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT
İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT

Biliyoruz’ki nakliye kolay bir iş değildir.

Bunun bilincinde olup her gün müşterilerimize yeni nakliye çözümleri sunuyoruz.Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır .Hedefimiz firmanızdan artı puan alıp rehberinizde

İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT  

 firması olarak yer almaktır .Sizlere en iyi nakliye hizmetini ucuz fiyatlar ile sunmak için bu sektörün her bölümünde hizmet veriyoruz.Bize görev vermeniz durumunda İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun ( ister anadolu yakası ,ister avrupa yakası ) firmamızı aramanız yeterli.Nakletmek istediğiniz ürünün ölçü ve ağırlığını verip en uygun İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT  fiyatını alıyorsunuz .Taşıma için sizden onay alındıktan sonra ambar personelimiz geliyor .Taşınacak olan yükü teslimat fişi ile irsaliye karşılığı teslim alarak organizasyonu gerçekleştiriyor. Nakliye araçlarımız kamyon ,kamyonet ,kırkayak ,tır olarak taşıma kapasitesine göre değişmekte,açık kasalı ,kapalı kasa ,damperli kasa ,kayar perdeli ,tenteli ve arkası taşıma lifli olarak tercihinize sunulmaltadır. Nakliye araçlarımızın tamamı teminatlıdır .Yani taşıma sigortalıdır .Sigorta bedeli 200.000 TL dir. İstanbul’dan giden ürünler irsaliyeli yani evraklı olmalı. Evraksız taşınan malzemeler (özellikle makina ekipman vb.) sigorta kapsamında alınmaz.

İSTANBUL BİLECİK NAKLİYE DESTEĞİ

İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT
İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT

Daha önceden programlı organizasyonlarınız için bizlerden nakliye aracı Tedarik edebilir taşımalarınızı daha ucuz nakliyat fiyatları ile çözebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmamız’a ulaşıp bir gün önceden araç rezerve etmektir. Yükünü taşımak için hangi araca gerek duyulduğunu personelimiz ile istişare yaparak belirleyebilirsiniz.

Bizlerden ,

Ev eşyanızı taşımak için kapalı veya arkası açık kasa kamyonet ( evden eve nakliye aracımız sadece ev eşyası taşıyacağı için sektörüne uygun olarak dizayn edilmiştir.Ev eşyası harici bir işte kullanılmadığından evden eve nakliye araçlarımız içi dışı tertemizdir ).

Firma şirket ve işyerlerinizi taşımak için kamyon kırkayak tenteli tır ,

Fuar organizasyonlarınıza hem gidiş hem dönüş ( fuar bittikten sonra ) olmak üzere her türlü nakliye aracı,

Teminatlı yüklerinize malzeme tutarına göre teminatlı araç,

Acil müşteride olması gereken malzemenize çift şoförlü yeni model araç temini ,

Karayollarında taşınması yasak olan yükler ( ağır,ebatlı) için karayollarından alınan özel izinli lovbet tır tedarik ,

Kimyasal madde taşımalarınıza uygun özel izinli araç tedarik edebilirsiniz.

Profil ve uzun malzemeler için özel taşıma aparatı eklenmiş kamyon,kamyonet,

 Taşıma forklift’i bulunmayan firmalara özel arkası lif’li kamyonet,lift’li kamyon veriyoruz.Ağır tekerlekli makina,evro paletli mal’lar transpalet yardımı ile aracın yanına getiriliyor ve Araç lift’i sayesinde yükleme kolayca yapılabiliyor.

IBS TANK ve varil taşımak ve sıvı madde taşıma aracı ( tankerli kamyon ) parkımızda mevcuttur.

BİLECİK NAKLİYAT FİRMASI ARAYANLAR  İSTANBUL BİLECİK ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT AMBARI İSTANBUL BİLECİK EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL BİLECİK PARÇA EŞYA TAŞIMA İSTANBUL BİLECİK NAKLİYECİLER SİTESİ İSTANBUL BİLECİK AMBAR FİRMALARI İSTANBUL’DA ŞEHİR İÇİ NAKLİYE  İSTANBUL BİLECİK AMBARLARI PARSİYEL YÜK TAŞIMACILIĞINDA UCUZ FİYATLAR.

İstanbul Bilecik nakliye firması olarak işine saygı duyan güler yüzlü personelimiz sayesinde bir numara olmayı hedeflemekteyiz.Bilecik iline göndermek istediğiniz Nakliyat ve Ambar sevkiyatlarınız için bütün gün firma aramayın.Biz yüklerinizi adresleriniz den gelip teslim alalım ve sizin yerinize bu görevi biz üstlenelim.Ara nakliye’ye ücret ödemeyin.Nakliye araçlarımız ile ambar toplaması yaptığımız İstanbul  ilçeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir. Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler. Bakırköy, Başakşehir,  Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü. Beyoğlu, Büyükçekmece. Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih. Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy. Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe. Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli.  Tuzla, Ümraniye, Üsküdar. Zeytinburnu Bilecik nakliyat ambarları.Hadımköy Bilecik Nakliyat Ambarları,

İstanbul Bilecik ambarı’mız

komple nakliye aracını doldurmayan yüklerinizi adreslerden topluyor. Diğer şirketlerin malzemeleri ile birleştirip sevk ediyor .Böylece malınız ucuz fiyatlara nakledilmiş oluyor. Bu şekilde olan taşımalara ambar taşımacılığı diyoruz.

istanbul-nakliye-firmasi,İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT
İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT

10 yıllık nakliye deneyimi olan firmamız İstanbul ve Bilecik illeri arası günlük karşılıklı nakliye ve ambar aracı çıkarmaktadır. İstanbul’dan Bilecik‘e yaptığı nakliyelerde sektöründe  sınır tanımayan firmamız  aynı şekilde Bilecik‘den İstanbul’a  günlük ambar taşımacılığı yaparak yelpazesini Bilecik‘den İstanbul’a nakliyat ambarı olarak genişletiyor.Bilecik‘in her bölgesinden ambar alan firmamız  İstanbul’a nakliye ambarı yapmaktadır.

İstanbul’dan Bilecik’e nakliyat şirketi‘mizde  Genelde palet ,çuval ,koli ,küçük ev eşyaları vb. az malzemeler ambar ile taşınmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız .Arkadaşlarımız bu konuda sizi bilgilendirecektir. Nakliyat personelimizin sunumundan sonra, yükleriniz firma adreslerinizden aktarma kamyonetlerimiz ile merkezimize getirilmekte. Oradanda ambar kamyonumuza yüklenerek sevk edilmektedir. Malzeme tesliminde size verilen teslimat fişindeki takip numarasından yükünüzün nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. İşimiz bize taşıttığınız malzemeyi problemsiz bir şekilde yerine ulaştırmak. Biliyoruz ki referansımız olan firma ve şirketler sayesinde ismimiz İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT olarak ilk sırada. Bunun bilinci ile yoluna emin adımlarla ilerieyen firmamız .Sektöründeki diğer nakliyat şirketlerine öncülük etmektedir.

İstanbul Bilecik Nakliyat Evden Eve

 

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT, İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Bilecik Nakliyat firması evden eve sektörüne getirmiş olduğu yenilikler ve katmış olduğu kalite ile İstanbul Bilecik evden eve nakliyat işlerinizde  hizmetinizde.Ev eşyalarınız taşıma sırasında oluşabilecek tüm kırılma ve çizilmelere karşı firmamız tarafından sigortalıdır.Bunun için yapmanız gereken  firma personellerimiz tarafından  karşılıklı yapmış olduğunuz taşıma sözleşmesini eşya taşıma işi bitene kadar muhafaza etmektir.Gerisini sigorta acentamız halledecektir.Şirket olarak şehir içi ve şehirler arası profesyonel ve güler yüzlü personellerle kaliteli hizmeti ucuz nakliyat fiyatları ile sunmaktayız .Günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını kullanmayı hedefleyen firmamız ile İstanbul ve Bilecik arasında asansörlü, hızlı ve güvenli bir taşıma işlemi gerçekleştirebilir evden eve eşya taşıma rahatlığı’nı bizimle tadabilirsiniz.

İstanbul Bilecik Ambar Kargo Taşımacılık Hizmeti

istanbul-ambar-kargo, İSTANBUL BİLECİK NAKLİYAT

istanbul-ambar-kargo

Müşteri taleplerine uygun organizasyonların yanı sıra çözüm ortağı olma hedefi ile istanbul ve Bilecik illeri arasında ambar kargo taşımacılığınada başlanmıştır.Bu konuyla ilgili firmamız personelleri ile iletişime geçebilir sözleşme yapabilir ve normalden daha uygun fiyatlara Ambar Kargo taşıması yaptırabilirsiniz.

İstanbul Bilecik Nakliyat Hizmetlerimiz,
  • İstanbul Bilecik Arası Evden eve nakliyat
  • Büro işyeri taşımacılığı
  • Fabrika ve depo taşımacılığı
  • İstanbul ve Bilecik İçi Şehiriçi taşımacılık
  •                                   Bilecik İstanbul Şehirlerarası taşımacılık
  • Bilecik’te ve İstanbul’da Depolama hizmetleri
  • İki İl Arası Sözleşmeli sürekli taşımacılık
  • Sürekli sözleşmeli dağıtım işleri
  •         Banka taşımacılığı
  •             Ücretsiz expretiz hizmeti

Kısacası İstanbul’dan Bilecik’e ve Bilecik‘ten İstanbul’a taşınacak olan tüm yük Ambar ve Nakliyat malzemeleriniz firmamız tarafından uygun fiyatlara sigortalı bir şekilde,her ebat ve malzemeye uygun aparatlı nakliye araçlarımız ile taşınmaktadır.

http://nakliyefirmasi.info/istanbul-balikesir-nakliyat-firmasi-istanbuldan-balikesire-nakliye-ambar-destegi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button